logo Facebook logo Facebook
Podpis firmy

O nas

 

GAMA Group to wiodący producent maszyn rolniczych EUROMILK oraz wyposażenia budynków inwentarskich EM Comfort. Jesteśmy rodzinną firmą nieustannie rozwijającą się pod kątem najnowszych technologii dla każdego gospodarstwa. Specjalizujemy się w dostawie zaawansowanych rozwiązań w zakresie żywienia, skierowanych przede wszystkim do gospodarstw o profilu mlecznym. Nasz produkt jest unikalny - wszystkie oferowane urządzenia i instalacje dobierane są ze szczególnym uwzględnieniem wymagań Klienta oraz specyfiki budynku. Posiadamy doskonałą znajomość rynku a w połączeniu z wiedzą logistyczną potrafimy w pełni zaspokoić oczekiwania naszych Klientów.

Jesteśmy elastyczni, a to pozwala na oferowanie wsparcia i rozwiązań gwarantujących całkowitą satysfakcję. Nasz produkt to znakomita jakość z odpowiednim stosunkiem ceny. Co udało nam sie stworzyć i wypracować przez wiele lat, stawia nas w idealnej pozycji na przyszłość - firma nieustanie rozwija się w kierunku zapewnienia bezpieczeństwa i ułatwienia żywienia zwierząt hodowlanych, 

Dobór odpowiednich produktów, odbywa się po uprzedniej konsultacji z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami firmy. Naszym celem jest dostarczenie kompletnego pakietu produktowo-serwisowego, zapewniającego satysfakcję Klientów przez cały okres eksploatacji. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną obsługę oraz usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

Bogata oferta firmy obejmuje:

  • Wozy paszowe EUROMILK RINO o pojemności od 5 do 46 m3 z możliwością wyprodukowania maszyny na indywidualne zamówienie

  • Owijarki samozaładowcze EUROMILK SCORPIO

  • Rozrzutniki obornika EUROMILK BUFFALO

  • Automatyzację żywienia zwierząt EM QUBE

  • Świetliki oborowe EM Freshlight

  • Poliwęglanowe kurtyny przesuwne EM Windmatic