logo Facebook logo Facebook
Podpis firmy

Skontaktuj sie z nami

Kontakt

 
GAMA Group Szepietowscy sp. j.
 
Siedziba Główna
ul. Przemysłowa 5
18-200 Wysokie Mazowieckie
Polska
www.gamagroup.pl
www.euromlik.pl

Sekretariat
tel: +48 86 225 23 80
kom: +48 512 053 177
e-mail: info@euromilk.pl 

Części zamienne - Sklep 
ul. Przemysłowa 5
18-200 Wysokie Mazowieckie
Polska
kom: +48 514 853 851
e-mail: sklep.przemyslowa@euromilk.pl


Prezes
Tadeusz Szepietowski

Wiceprezes
Marcin Szepietowski
 



DZIAŁ HANDLOWY

Dyrektor Handlowy
Robert Szepietowski
e-mail: robert.szepietowski@euromilk.pl 

Doradca Klienta 
Marta Gołaszewska
kom +48 512 053 177
marta.golaszewska@euromilk.pl

Kierownik Działu Wyposażenia Budynków
Michał Wojno
kom. +48 508 953 223
michal.wojno@euromilk.pl

Menedżer Sprzedaży
Łukasz Grecki
e-mail: lukasz.grecki@euromilk.pl
kom. +48 512 053 166

Menedżer Sprzedaży
Wojciech Fiertek
e-mail: wojciech.fiertek@euromilk.pl
kom. +48 690 384 454

Menedżer Sprzedaży
Artur Sosnowski
e-mail: artur.sosnowski@euromilk.pl
kom. +48 518 783 152

Export
Edyta Holland-Greenfield
e-mail: export@euromilk.pl
 kom + 48 797 452 501


Serwis
kom. + 48 512 053 174
email: serwis@euromilk.pl



Dyrektor Finansowy
Ewa Szepietowska
e-mail: ewa.szepietowska@euromilk.pl 




Części zamienne - Sklep - Oddział
ul. Staszica 10 
18-200 Wysokie Mazowieckie
Polska
Tel. +48 86 275 36 66
e-mail: sklep.staszica@euromilk.pl